Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas a oddzwonimy aby ustalić dogodny termin wizyty

O firmie

Salonik Urody to miejsce szczególne. Mogą państwo tu znaleźć wysoką jakość profesionalnych usług współgrających z pięknym nowoczesnym wnętrzem. Jest polecany przez Laboratorium Kosmetyczne Norel Dr Wilsz , firmę z 50-letnią tradycją i doświadczeniem w profesionalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Od wielu lat we współpracy z wybitnymi fachowcami w dziedzinie dermatologii, kosmetologii i biotechnologii. Preparaty Laboratorium Kosmetycznego Norel Dr Wilsz zostały uhonorowane wieloma nagrodami, m. in:

- Ekspert Urody
- Beauty Premium
- Hit Salonu
- Perfect Line

Drugą wiodącą marką w Saloniku Urody jest NATINUEL - marka włoska. Opiera się na najnowszych badaniach i innowacjach w dziedzinie dermatologii i branży kosmetyki estetycznej. Każdy produkt do użytku profesionalnego i domowego zawiera zestaw składników aktywnych. Natinuel został oficialnie uznany przez A.M.I.A. (Associazione Italiana Medici Antiaging) - Włoskie Stowarzyszenie Lekarzy Anti-Aging.

Wiodącą marką w usługach fryzjerskich jest artègo. To włoska marka profesjonalnych produktów, stawiająca na pasję, twórczość i niepowtarzalność. W ciągu dekady artègo stało się znaczącą marką fryzjerską obecną w kilkunastu krajach na świecie.

Naszym klientom zapewniamy profesionalna obsługę, doradztwo, miłą atmosferę i pełną dyskrecję.